Tak samo jak w życiu tak i w świecie rolet do okien wszystko idzie do przodu i wielu producentów zaczynając coraz bardziej wychodzić na przeciw wymaganiom klientów zaczęło wypuszczać na rynek nowy model rolet.

Są to rolety, które nie tylko działają na zasadzie opuszczenia i podniesienia ich do góry. Najnowszy model rolet to taki, który można układać w najróżniejszy sposób. Oznacza to, że rolety zaciemniające Fakro nie zapewniają manewr zasłony tylko na zasadzie, że odsłania się dół okna albo całe, ale działają one w obie strony.

Rolety działające w obie strony to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego okna. Można odsłaniać zarówno dół szyby jak i górę dzięki czemu można ograniczyć silne promienie słoneczne ale nie trzeba zaciemniać całego pomieszczenia gdy słońce świeci od dołu. Wystarczy wtedy roletę ustawić na dole okna, a górę zostawić odsłoniętą.

Rolety dekoracyjne Fakro tego typu bardzo szybko zdobyły zaufanie użytkowników rolet i są bardzo cenione. Jest to dobre rozwiązanie zarówno w nocy jak i w dzień tak samo jak i do sypialni czy też do pokoju dziecięcego. Nie mają one ograniczenia w jakich pomieszczeniach powinny być użytkowane, mają one za zadanie spełniać wymagania klientów bez względu na to jaki jest ten klient. Rolety tego typu są dość drogi, na pewno droższe niż rolety tradycyjne znane przez wszystkich. Jednak czasami lepiej jest zainwestować trochę więcej pieniędzy w wykończenie domu, aby móc się cały czas cieszyć naturalnym światłem, a nie skazywać się na zaciemnienie całego pokoju ze względu na zbyt silne słońce.

Written by Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *